Наша компанія виробляти демонтаж бетонної підлоги. Бетонна стяжка – це шар бетону, який розтягнутий по поверхні всього приміщення, може мати товщину від трьох сантиметрів. Робиться вона з різних матеріалів з додатковими наповнювачами з мінералів або без них.
Особливості демонтажу
Існує три основні різновиди бетонної підлоги:
Наливне покриття, що самовирівнюється.
Цементно-піщане покриття.
Бетонна стяжка із топпінговим шаром.
Кожен із них має різні характеристики та властивості і відповідно демонтаж стяжки підлоги відбуватиметься трохи по-різному.
Демонтаж бетонної стяжки з кахельним покриттям
Демонтаж стяжки підлоги досить просте заняття, що вимагає від майстрів фізичних зусиль та часу для його здійснення та подальшого збирання. Особливо важливо робити всю роботу акуратно і в точній послідовності дій, щоб не пошкодити несучі конструкції і не виконати зайву робіт. Якщо кахель посаджений на цемент, зняти його без пошкоджень неможливо.
Коли на поверхні розташована кахель, то це трохи ускладнює спеціалістам завдання, але тільки в тимчасовому плані, тому що роботу необхідно буде зробити вдвічі більше, і вона буде однотонною. Хоча ламати це не будувати, то нічого складного в демонтажних роботах немає.
Етапи роботи
Насамперед необхідно видалити кахель. Для цього можна використовувати перфоратор, губило або брухт. Найакуратніше робота буде зроблена зубилом і молотком, але і за часом це займе набагато більше.
Після того, як кахель видалений, можна переходити до демонтажу бетону з використанням перфоратора, відбійного молотка або ручного важкого брухту, останнім працювати буде дуже складно, але ефективно.
Зробити замовлення
Компанія на ринку більше 10 років тому Ви можете розраховувати на якість послуг. На сайті просто оберете зручний спосіб для зв’язку – написати листа або зателефонувати. Консультант 100% чекає саме на Ваш дзвінок, звертайтесь до найкращих!