Наша компанія спеціалізується на демонтажі дерев’яної підлоги. Навіть із використанням потужного перфоратора ця робота може забирати масу часу та зусиль. Це тільки здається, що вся річ у силі удару – насправді тут потрібно знати, де знайти хорошого майстра.
Замовлення демонтажу
Тільки при обдуманому підході до цієї роботи вона може виконуватися швидко та з мінімальною кількістю витрачених сил. Щоб демонтаж підлоги проходив легко і просто, до роботи необхідно поставитися розумно. Важливо розібратися з питанням, як правильно провадиться демонтаж підлоги. Для замовлення послуги достатньо зателефонувати до оператора.
Демонтаж підлоги: зняття старої дерев’яної основи
Це тільки на перший погляд здається, що демонтаж дерев’яної підлоги дуже проста справа. Так, цей матеріал м’який і зламати його ломиком досить просто. Так воно так, але якщо розібратися, то ломом самостійно не вийде.
Ця робота забере масу сил та енергії. Дерев’яну підлогу потрібно не ламати, а розбирати – тільки в такому випадку робота даного типу не забере багато сил. Найголовніше тут – це демонтувати першу (крайню) половицю.
Інша проблема, пов’язана з демонтажем старої дерев’яної підлоги, це утилізація уламків. Фахівцям відомо, що таке мотлох завантажувати в мішки або навіть просто виносити і вантажити в машину, наприклад, з п’ятого поверху висотного будинку не дуже зручно – це і поранені руки, і скалки, і так далі.
У цьому відношенні цілі, акуратно зняті та порізані лобзиком на однакові частини половиці виглядають значно привабливіше. Їх досить просто укласти в мішки і винести на вулицю або відразу закинути в кузов машини – демонтовані таким способом мостини можна, не напружуючись, навіть вивести на звалище легковим автомобілем. Тому звертайтесь до нас і не пошкодуєте!