Вибір способу демонтажу та замовлення додаткових послуг проводить клієнт. Ми допоможемо з ухваленням правильного рішення та виконаємо всі етапи необхідних робіт. Стіни з гіпсокартону ми зносимо без збереження або акуратно розбираємо поелементно.
Перед демонтажем ми відсуваємо меблі від стін, застилаємо приміщення міцною плівкою. Вимикаємо електрику. Знімаємо зі стіни полички, вимикачі, розетки, настінні світильники. Демонтуємо двері із коробкою.
Переваги демонтажу із збереженням гіпсокартону
Переваги демонтажу із збереженням гіпсокартону – замовник має матеріал для зведення нової стіни. Роботи проходять тихо та пов’язані з демонтажем кожного окремого листа гіпсокартону. Жодних молотів та ломиків. У приміщенні утворюється мінімум сміття та пилу.
Основний інструмент для демонтажу ГКЛ із збереженням матеріалу – це шуруповерт. Але виконання таких робіт потребує великих витрат часу. Вартість такого демонтажу стін із гіпсокартону буде найвищою. Але це того варте. Поелементне розбирання ГКЛ та металевого каркасу дозволяє заощадити на закупівлі будівельного матеріалу.
Демонтаж із ГКЛ без збереження
Другий варіант – технологія демонтажу ГКЛ без збереження. Майстри зносять гіпсокартонні стіни разом із металевими або дерев’яними профілями. Бригади співробітників швидко ламають конструкцію, збирають сміття та вивозять його.
Мінуси таких робіт – велика кількість пилу та сміття. Але коштує такий демонтаж дешевше, а минає – швидше.
Переваги замовлення
Якщо Ви вибираєте нашу компанію, то отримуєте повний спектр послуг. Насамперед гарантована якість робіт. Є можливість контролювати демонтаж гіпсокартону на всіх етапах. Друге – це безкоштовна консультація та оперативний зворотний зв’язок.
Менеджеру повідомте будь-ласка про місце проведення робіт. Це потрібно точно визначити інструмент. Майстри заздалегідь попереджають про приїзд, можна погодити роботи із сусідами. Звертайтеся до нашої компанії, обирайте найкращих.