Вирішили зробити ремонт? Чи плануєте оновити інтер’єр? Набридло старе покриття для підлоги? Чому б Ви не вирішили зняти лінолеум, наші майстри впораються з такою роботою без жодних складнощів. Методику видалення старого покриття вибирають в залежності від способу його кріплення до чорнової підлоги. Якщо матеріал був приклеєний до основи, його доведеться видаляти частинами, використовуючи інструменти, відсутні в звичайних магазинах.
Ціна видалення старого лінолеуму
Вартість видалення старого лінолеуму розраховується з площі приміщення. У нас діє фіксована ціна на зняття 1 м2 покриття, тому Вам буде легко розрахувати остаточну суму. У разі потреби за додаткову плату наші майстри також можуть:
• прибрати старі плінтуси;
• провести акуратний демонтаж лінолеуму цілим шматком без ушкоджень (для повторного використання матеріалу);
• зачистити чорнову підлогу у приміщенні, усунути залишки старого клею;
• зібрати, а також вивезти сміття, що залишилося.
Миттєве замовлення
Коли потрібно терміново здійснити демонтаж лінолеуму в будинку, перейти на офіційний сайт компанії і вибрати потрібну функцію. Щоб не марнувати, краще відразу зателефонувати оператори. Менеджери на зв’язку в робочий час та в курсі всіх особливостей роботи.
Це означає, що їм можна повідомити про площу лінолеуму, адресу і так далі. Майстри готові проконсультувати з приводу шуму, годинника роботи, інструменту для роботи, всіх фахівців на місцях.