Фахівці компанії роблять демонтаж підлоги. Паркетне покриття – одне з найбільш зносостійких, воно за належного звернення прослужить не один десяток років. Але колись настане час, і улюблена паркетна підлога вимагатиме заміни
Коли виникає потреба зняти старий паркет
Паркетна підлога має багато переваг, у тому числі ремонтопридатність. Його можна ремонтувати і реставрувати за потреби: пошкоджені паркетини можна витягти і встановити на їх місце нові, всю площу підлоги можна циклювати і лакувати. Але виконати частковий або повний ремонт паркету у певних випадках неможливо, тобто покриття не підлягає ремонту:
Наявність глибоких тріщин або ділянок зі здуттям у планках. Причиною таких дефектів найчастіше є тривале знаходження дерев’яної підлоги у воді. Деревина добре вбирає в себе вологу, в результаті покриття після висихання деформується, утворюються здуття в плашках. Вихід із такої ситуації можна знайти, виконавши часткову або повну заміну паркетної підлоги.
Необхідні інструменти
Зняття паркету виконується майстрами акуратно, не пошкоджуючи стін і не отримуючи при проведенні робіт травми. Для розбирання потрібен інструмент:
стамеска;
молоток;
монтування;
топірець;
можлива потреба в дисковій пилці.
Проблема виконання демонтажу паркету визначається декількома факторами:
Різновид матеріалу: штучний паркет, модульний або паркетні дошки. Найбільш трудомісткий процес розбирання штучного паркету, коли плашки приклеєні до основи.
Метод з’єднання паркетних планок між собою та основою. Найлегше знімати паркетну дошку із системою замкових елементів. Набагато складніше розібрати паркетини, приєднані до основи із застосуванням цвяхів або посаджені на клей.
Зробити замовлення
На офіційному сайті компанії Ви можете швидко зробити замовлення. Зв’язавшись із оператором, легко швидко обговорити нюанси: адресу, особливості покриття, терміновість. Вибирайте спеціалістів, обирайте нашу компанію!