Команда фахівців надає послугу демонтажу підлоги. Перед тим, як розпочати демонтажні роботи, необхідно уважно оглянути підлогу. Зайві меблі винести з кімнати, видалити бруд, що скупчився. Особлива увага приділяється рівномірності статевої рейки та ступеня її зносу. Якщо покриття не деформувалося, достатньо провести косметичний ремонт. Іноді дерев’яну підлогу перестилають, перевернувши дошки на виворот.
Поради майстрів
Непоодинокі ситуації, коли проведення ремонту потрібно для окремої ділянки (коридор, прохідна частина приміщення). У цьому випадку пошкоджені дошки видаляються і замінюються новими. Якщо більшість половиць вимагають оновлення, то стару підлогу потрібно повністю розібрати.
Основні правила
Демонтаж старих дерев’яних підлог має деякі особливості:
Залежно від стану покриття та планів з облаштування нової підлоги, демонтаж проводиться одним із методів:
Якщо старий матеріал не підлягає повторному застосуванню, то дошки, що відслужили, немає сенсу зберігати в цілісності. У цьому випадку зняття проводиться швидко – стара підлога за допомогою гвоздодера та інших інструментів забирається, сміття утилізується. При повторному використанні дощок дерев’яна підлога знімається максимально акуратно. Старі дошки можуть застосовуватися для реконструкції підлоги, настилу нової підлоги.
Якщо підлога перестилатиметься старими дошками, то при демонтажі їх треба пронумерувати і згодом укласти в колишньому порядку. Спочатку прибирають дошки з краю кімнати, піднімаючи мостини над лагами за допомогою зубила або монтування. Потім акуратно знімають решту.
Замовити демонтаж у нас
Наша компанія проводить демонтаж підлоги, тому можете залишити заявку. У разі потреби шпунтовані панелі з виступами для стиків та пазами знімаються блоками. Прогинання підлогових дощок при ходьбі – наслідок рідкісного розташування лаг. Тому при виконанні будівельно-демонтажних робіт необхідно передбачити розміщення додаткових балок. У будь-якому випадку майстри докладуть максимум зусиль для виконання демонтажу.