Придбали житло і вирішили зробити ремонт у ванній кімнаті? У цій ситуації зазвичай не обійтися без демонтажу старої керамічної кахлі, що втратила пристойний зовнішній вигляд – тріснута, зі сколами на краях і потертостями. Демонтаж керамічної плитки потребує акуратності! Інакше є ризик пошкодити об’єкти, які не плануються для демонтажу, зіпсувати основу (якщо це гіпсокартон), розколоти плитку, потрібну цілою.
На жаль, це не єдині проблеми у роботах подібного типу — труднощів вистачає і самим господарям часто не під силу поставлене завдання.
Демонтаж плитки у ванній
Демонтаж плитки у ванній – перший етап, з якого починається ремонт у цьому приміщенні. Як правило, він провадиться без збереження старого матеріалу. Однак за бажання можна спробувати зберегти плитку і використати її повторно. Найчастіше до нас звертаються за комплексом послуг, який включає як демонтаж, так і подальше укладання плитки на підготовлену поверхню. Якщо вам потрібний лише демонтаж, ми не відмовимо. У цьому є важлива перевага нашої компанії.
Переваги роботи з нами
Вибравши нашу компанію, Ви отримаєте повний спектр послуг. Це означає, що майстри зробити демонтаж плитки швидко та вчасно. При цьому не треба замислюватися про приїзд майстрів, якість виконання робіт.
На офіційному сайті залишається лише вказати контактні дані та з Вами обов’язково зв’яжеться спеціаліст. Далі він уточнити деталі щодо місця проведення робіт, зручного часу. Звертайтеся лише до перевірених майстрів, щоб демонтаж плитки було проведено за всіма правилами.