Не секрет, що головне правило при поклейці шпалер – ідеально рівні стіни. Домогтися виконання цієї умови — складне, але можливе завдання. Для початку необхідно позбавитися старих шпалер, і вже на цьому етапі у багатьох виникають проблеми. Найчастіше старі шпалери поклеєні так «на совість», що зняти їх самостійно, не маючи спеціальних інструментів, неможливо. А якщо враховувати, що техніка зняття шпалер залежить не тільки від вашого вміння, то стає ясно, що ця справа не з легень і її краще довірити майстрам, які знають.
Вартість зняття шпалер
Скільки буде коштувати демонтаж шпалер залежить від таких факторів, як якість матеріалів, що видаляються, і площа поверхні. Адже в складних випадках для позбавлення від попередньої обробки знадобиться парогенератор або відпарювач, зубчасті валики, спеціальні розчини та інші «помічники», які не завжди є в арсеналі звичайної людини, яка затіяла ремонт. А очищення стін, наприклад, із гіпсокартону вимагає особливих умінь.
Враховуючи, що процес демонтажу старих шпалер потребує особливих навичок, спеціальних допоміжних інструментів, а також безодню терпіння.
Пропонуємо вам скористатися послугами наших майстрів, для яких не важко виконати роботу, заощадивши ваш час і нерви. Прямо зараз ви можете залишити заявку на сайті, вам обов’язково передзвонять і дадуть відповіді на всі питання.
Технологія демонтажу старих шпалер
Залежно від типу шпалер, їх основи та клею, що застосовується, вибирається певна технологія, яка найкраще впорається із завданням.
Демонтаж паперових шпалер вважається дуже трудомістким та складним процесом. Старе покриття вимагає поступового рівномірного розмочування водою або засобами видалення шпалер зі стін. Окремі ділянки зачищаються скребком і, у разі потреби, повторно розмочуються. Рідко вдається провести демонтаж самостійно, не пошкодивши штукатурку стін та уникнувши появи крупинок на поверхні нових шпалер.
Зв’яжіться з нами
На офіційному сайті компанії ви бачите кнопку замовлення. Це означає, що зараз доступний демонтаж шпалер. Зв’язавшись із менеджером, потрібно лише уточнити деталі роботи, щоб майстри знали адресу, контакти, особливості роботи.
Бригада знаходиться на зв’язку, щоб виконати роботу. Ви можете стежити за процесом та контролювати етапи демонтажу. Це означає, що сусідів можна повідомити, у разі потреби деякі речі легко винести із приміщення.
У телефонному режимі фахівці компанії готові проконсультувати щодо вартості робіт та приблизні терміни виконання. Багатьох цікавить швидкість демонтажу, плюс кількість людей, які цим займатимуться, який інструмент використовується.