Ви зібралися зробити у своїй квартирі (офісі чи ін. приміщенні) капітальний чи косметичний ремонт? У Вас не зовсім свіжа штукатурка, яка місцями обсипається та дає тріщини? Тоді демонтаж штукатурки – це невід’ємна частина при виконанні будь-якого оздоблювальних робіт. Наша команда виконає демонтаж старої штукатурки в короткі терміни, вивеземо за собою все сміття, яке залишилося після демонтажних робіт.
Демонтаж штукатурки: від чого залежить ціна
Ціна на демонтаж штукатурки складається насамперед від обсягу, який потрібно виконати. Ми можемо назвати Вам попередню вартість, але остаточно визначити у кожному конкретному випадку можна лише на місці демонтажних робіт.
Розцінки на демонтаж штукатурки залежать від таких факторів:
• Вид та склад штукатурки
• Товщина
• Вік штукатурки (стара? нова?)
Чому необхідний демонтаж штукатурки
На підставі нашого досвіду ми можемо з упевненістю сказати, що лише малий відсоток з житлового фонду має «Вічну» штукатурку. Це переважно довоєнні споруди. Після цього часу стали дуже сильно економити, і штукатурка після якогось часу стала приходити в непридатний стан (відходить від основи, з’являються іржаві плями від арматури, обсипається).
Якщо ви сумніваєтеся як Ваша штукатурка, то її необхідно безжально видалити. В іншому випадку ви не зможете отримати бажаний ефект від ремонтних робіт, якщо не виконати демонтаж старої штукатурки цього типу.
Замовити прямо зараз
Якщо потрібно здійснити демонтаж штукатурки прямо зараз, дзвоніть по гарячій лінії. Консультант на зв’язку розповідає про основні етапи роботи: підготовку, виміри, погодження, демонтаж, фінальне прибирання.
Також є можливість написати листа, щоб детально розповісти про об’єкт. У квартирі можуть бути меблі або власник тримає домашніх тварин. Все це відіграє роль для Вас, тому майстри будуть у курсі справи.
Далі важливо залишити контакти, щоб будь-якої миті бути готовим до зворотного зв’язку. Найцікавіше, що Ви здатні контролювати роботу від початку до кінця.